[javascript] [/javascript]

نهال گردو جایا

سایت تفریحی و سرگرمی 20 فان

نهال گردو جایا

خرید نهال گردودر نوشته امروز به نهال گردو میپردازیم در شرکت جایا کالا به دلیل قرار گرفتن شرکت در شمال غرب کشور مشتریان زیادی برای خرید نهال مراجعه میکزدند بدلیل انبوه سفارشات شرکت جایا کالا تصمیم گرفت که در لیست محصولات خود نهال را اضافه کند.

نحوه فروش نهال

در شرکت جایا کالا فروش نهال توسط متخصصینی که برای اینکار استخدام شدند نهال ها را بصورت کامل بررسی میکنند و بعد از آزمایشات لازم نههال ها به مرحله فروش میرسند .


برای ادامه مطلب روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید

خرید نهال گردو جایا

 
در شرکت جایا کالا همه نهال ها مثمر و غیر مثمر موجود هست نهال ها بصورت جدا گانه طبق خواص و ویژگژگی های آنها دسته بندی می شوند. بعنوان مثال نهال گردو پکان آمریکایی یک نوع گردوی گرمسیری هست و باید در مناطق گرم کاشته شود . یا نهال هایی که برای مناطق کم آب مناسب هستند از بقیه جدا میشوند و برای مشتریان نهال طبق درخواستشان بصورت جداگانه نهال مخصوص خودشان ارسال می شود. مشاوران و کارشناسان شرکت جایا کالا  همه مشتریانی که دارای سابقه کم و یا کشاورز جدید هستند بصورت کامل راهنمایی می کنند تا موقع کاشت دچار اشتباه نشوند .

خرید نهال گردو جایا
جایا نهال عنوان جدید جایا کالا مخصوص قسمت نهال

مشتریان و کاربران عزیز جایا کالا می توانند نام شرکت را بعنوان جایا نهال نیز بشناسند . درواقع جایا نهال بخش ویژه ومستقلی برای نهال می باشد که دارای چهار نهالستان بزرگ در شهرستان میاندوآب می باشد همانطور که میدانید میاندوآب بعنوان قطب نهال در کشور شناخته شده هست حتی در کشورهای خارجی اروپایی و آمریکایی نیز شناخته شده هست ما در تحقیقات خود از مقالات خارجی به وفور نام میاندوآب را در مقاله های کشاورزی سایتهای خارجی دیده ایم که شرکت جایا کالا نیز درست مرکز شهرستان میاندوآب قطب نهال منطقه قرار گرفته هست .
جایا کالا یک فروشگاه تخصصی برای کالای دیجیتال مانند گوشی موبایل لپ تاپ نو وکارکرده ، کامپیوتر و ملزومات جانبی ، کارت خوان و تبلت می باشد خوشبختانه طی سالها فروش هوز هیچ کدام از مشتریان جایا کالا شکایتی از سایت نداشته و همه محصولات جایا کالا برند معتبر و سالم و با کیفیت هستند در صورت کوچکترین خرابی و نارضایتی مشتریان شرکت جایا کالا تمام خسارت و هزینه های مشتری را باز میگرداند . جایا کالا بعداز سالها شناخته شدن مشتریان زیادی از جنوب و غرب و شرق و شمال کشور دارا می باشد و اکثر مشتریان از محل شرکت جایا کالا اطلاع دارند و به همین دلیل مطلع هستند که جایا کالا درست در مرکز نهالستان ها قرار دارد و بارها از کارشناسان فروش شرکت جایا کالا بحث نهال را عنوان کرده اند وازاین رو شرکت جایا کالا طی چند سال توانست نهالستانهایی احداث کند و همچنین با نهاستان های معتبر کشوری قرارداهایی برای توسعه نهال در کشور اقدام کرد . الان همه مشتریان عزیز جایا کالا می توانند با مراجعه به سایت نهال مورد نظر خود را پیدا کرده و با خیال راحت به بهترین قیمت خرید کنند .

قیمت نهال

بله قیمت نهال با مقایسه به سالهای قبل بسیار پشرفت داشته دلیل آن هم دلال های سودجوی بازار و واسط هایی هست که دنبال سود بیشتری هستند متاسفانه هیچکدام از سایتای نهالستان ها احراز هویت شده نیستند واکثرشون بدون مجوز نهال می فروشند به جرات می توان گفت همین ها بعنوان دلال و واسط وارد بازار شده اند و از سادگی کشاورزان زحمت کش و عزیز کشورمان سو استفاده میکنند . ولی ما نهال ها را خودمان تولید میکنیم دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی هستیم مجوز ما از جهاد کشاورزی می باشد و نماد ما از سازمان صنعت و معدن می باشد وهمچنین ما دارای برند معتبر از سازمان ثبت اسناد کشور می باشیم .

نهالستان های همکار جایا نهال

نهالستان بزرگ کشوری تک نهال بمدیریت مهندس فردین وکیلی  دارای مجوز و پروانه فعالیت از جهاد  کشاورزی
نهالستان بزرگ و معتبر رویال نهال مهندس سیاوش رونق دارای برند معتبر و پروانه فعالیت و مجوز رسمی از سازمان ثبت اسناد و جهاد کشاورزی
نهالستان آریا نهال مهندس امیرپور دارای مجوز رسمی و پروانه فعالیت از جهاد کشاورزی
نهالستان گردو بمدیریت مهندس فردین وکیلی دارای مجوز و پروانه فعالیت از جهاد کشاورزی
همه این نهالستانهایی که معرفی کردیم دارای سایت مخصوص می باشند وهمه این نهالستان ها معتبر هستند و شرکت جایا کالا با این نهالستانها قراردادهایی به نفع مشتریانش بسته هست که در ادامه از بندهای اصلی قرارداد برای اطلاع شما کاربران عزیز می پردازیم .

فروش نهال جایا نهال

فروش در جایا نهال طبق قرارداد بصورت زیر میباشد.
1-نهال ها طبق سفارشات مشتری زیر نظر کارشناسان جایا نهال بسته بندی شده و فاکتور بشوند.
2- نهال ها با قیمت پایینتراز قیمت عمده به جایا نهال داده بشه تا قیمت جایا نهال مثل همه کالاهای دیگرش مناسب باشد.
3-نهال ها زیر نظر کارشناسان جایا نهال به مشتری ارسال شوند .
4- نهال ها باید در سریعترین حالت ممکن ارسال شوند و طی یک الی 3 روز دست مشتری باشد که این رویه بسته به شهرهای دور و نزدیک متفاوت می باشد.
5- نهال ها به محض رسسیدن به دست مشتری ، مشتری فرصت دارد تا 48 ساعت نهال ها را بررسی کند در صورت ناراضی بودن از نهال ها دلیل ان را گفته و ما هزینه دریافتی از مشتری را به نهالستان پرداخت نکنیم و طبق نظر کارشناسان هزینه بصورت کامل به مشتری بازگردانده شود.
6 - مشاوران و کارشناسان نهالستان مربوطه موظف هست تا یک سال مشتری های جایا کالا را پشتیبانی کامل کند این پشتیبانی شامل راهنمایی نحوه کاشت و آبیازی و جواب دادن به تمام سوالات تخصصی مشتری می باشد.
7 - نهال ها به مدت سه سال ضمانت داشته باشند در صورتی که دراین سه سال نهال های سن 3 سال به بالا محصول کم بدهند و یا همه نهال هایی که خشک شوند و یا کیفیت پایینی داشته باشند ما تمام خسارت را بصورت کامل به مشتری بازگردانیم البته این ضمانت زمانی صدق میکند که مشتری طبق روش هایی که ما گفتیم کاشته باشد وگرنه جایا نهال هیچ مسولیتی در مقابل  هر گونه خطا یا اشتباه از جانب مشتری که باعث خشک شدن یا خراب شدن نهال شده هست را ندارد.

نهال جایا نهال

در جایا نهال هرگونه نهالی که به ذهنتان می رسد موجود هست در صورتی که از لیست فروشگاه نتوانید نهال مورد نظرتان را پیدا کنید حتما با ما از طریق شماره های ثبت شده در جایا کالا تماس بگیرید. نهال گردو یکی از مهمترین و خاصترین نهال در کشور می باشد نهال گردو بدلیل خرابی کم و قطعی بودن پربار شدنش مخصوصا نهال گردو چندلر بسیار خواهان زیادی دارد . در جایا نهال ارقام نهال گردو بصورت کاملا با کیفیت با قد بلند و با بار بسیار زیاد حداقل باری که در سه ساله های ما وجود دارد بالای 45 گردو هست  موجود می باشد . ارقامی که در جایا نهال موجود می باشد به شرح زیر می باشد.
نهال گردو چندلر , نهال گردو فرنور , نهال گردوخوشه ای , نهال گردو ژنوتیپ برتر , نهال گردو شیلی , نهال گردو روند , نهال گردو اسرائیلی , نهال گردو پکان آمریکایی , نهال گردو وینا , نهال گردو تخم مرغی , نهال گردو ضیا آباد , نهال گردو مراغه ای , نهال گردو تو سرخ , نهال گردو تویسرکان , نهال گردو دماوند , نهال گردو هارتلی , نهال گردوکاغذی . وهمچنین پیوندی همه این نهال ها موجود میباشد.

کاشت نهال گردو

کارشناسان ما موقع کاشت نهال شمارا تنها نخواهند گذاشت یا از طریق تماس تلفنی راهنماییتان می کنند و یا در صورت لزوم اگر تعداد خرید زیاد باشد کارشناسان ما بصورت حضوری به محل کاشت می روند و روش کاشت نهال را کامل توضیح میدهند و همه روش های کاشت محصول مورد نظر را کامل یاد می دهند .

از نهال فروشان نامعتبر خرید نکنید.

نهال فروشان نامعتبر که هیچگونه احراز هویتی ندارند نهال های خشک و بدرد نخور را تا آنجا که می توانند قیمت ارزونتر میدهند تا نهال هایشان فروش برود و بعد از خرید از این نهال فروشها دیگر نه ازخودشان خبری هست نه از جامعه مجازیشان نه شماره تماسشان . حالا هزینه های خود نهال به کنار این کار باعث می شود یک سال از تلاش کشاورز بی ثمر شود و هیچ نتیجه ای ندهد و تمام هزینه ها از بین می رود و یک سال از عمرش هم هدر می شود وقتی جایا کالا قیمتی ارائه میدهد خاطر نشان میکنم بصورت 3 سال ضمانت میکند یک سال پشتیبانی میکند
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.