Breaking News
Home / گردشگری / دور دوم بازدیدهای سرزده از تاسیسات گردشگری کشور آغاز شد – تفریح و سرگرمی فان

دور دوم بازدیدهای سرزده از تاسیسات گردشگری کشور آغاز شد – تفریح و سرگرمی فان

رئیس ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور پس از اتمام دور نخست بازدیدهای سرزده از تاسیسات گردشگری و مراکز خدمات سفر در استان های تهران، قم، همدان و کرمانشاه دور دوم این بازدیدها را از جنوب کشور آغاز کرد
20 دستگاه و سازمان کشور در ستاد هماهنگی خدمات سفر عضویت دارند که ریاست اجرایی این ستاد برعهده معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

همچنین در کمپین تقدیر به امضای مردم نیز از تاسیسات و مراکزی که به انتخاب گردشگران خدمات خوب و با کیفیت به مسافران نوروزی ارائه کرده اند قدردانی شده است.

محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفته است بازدیدهای نامحسوس و سرزده از مراکز و تاسیسات گردشگری با هدف بالا بردن کیفیت سفر برای هموطنان و گردشگرانی که به نقاط مختلف کشور سفر کرده اند انجام می شود.

تا 4 فروردین، 21 هزار بازدید نامحسوس از اماکن و تاسیسات گردشگری کشور صورت گرفته است که در برخی موارد حتی به ارائه اخطار، پلمپ و تعطیل موقت و دایمی برخی مراکز که به بهداشت و سلامت گردشگران نوروزی بی تفاوت بودند و یا در ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران و مسافران نوروزی بی توجه بودند انجامید.

رئیس ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور پس از اتمام دور نخست بازدیدهای سرزده از تاسیسات گردشگری و مراکز خدمات سفر در استان های تهران، قم، همدان و کرمانشاه دور دوم این بازدیدها را از جنوب کشور آغاز کرد.

محمد محب خدایی معاون گردشری کشور، بعدازظهر امروز برای بازدید از تأسیسات گردشگری استان خوزستان وارد این استان شد.

About back118

Check Also

مجتمع های بین راهی باید فروشگاه صنایع دستی داشته باشند – تفریح و سرگرمی فان

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: مجوز مجتمع …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *